Sprawdź, co mówią o nas na mieście

Kotlettttty przepyszne godne polecenia

Jadwiga

Wszystko było pyszne.

Ewa

BARDZO POLECAM - SZCZEGÓLNIE OSOBOM CHCĄCYM ZJEŚĆ DUŻO

A&D

Nie sypcie cukru do surówek.... Już drugi raz wyrzuciliśmy surówki bo były tak przesłodzone że nie dało się ich jeść....

Urszula

Jedzenie przesolone, dekolty to niestety głównie panierka. Dawniej jedzenie było dużo smaczniejsze i odawano większe porcje ziemniaków i surówek. Wczoraj mąż dopytywał czy specjalnie zamówiłam po pół porcji dodatków...

Urszula

Wszystko w Najlepszym porządku, schabowe palce lizać :)

Piotr

Bez uwag

Kornel

Jeżeli chodzi o jedzenie to nic wybitnego ale też nic strasznego. Niestety żenujący poziom obsługi dostawy - czas oczekiwania 2h … ok zaakceptowałem ale do tego godzinne opóźnienie (czyli łącznie juz mamy 3h oczekiwania na jedzenie), nieodbieranie telefonów przez obsługę (ewidentnie celowe) a na koniec sok pomarańczowy w ramach przeprosin - żenująco słabe

Sebastian

Very good!!!

Wilson

Ok

Mateusz

Jestem bardzo niezadowolona z usługi, zamówienie złożyłam o godzinie 17.00 a otrzymałam o godzinie 14 następnego dnia ponieważ moje zamówienie nie zostało zauważone. Zamówienie było opłacone i gdybym nie zadzwoniła , nikt by o mnie nie wspomniał. Uważam, że w takich sytuacjach można zaproponować klientowi coś w prezencie, ale niestety. Jedzenie było dobre, ale okropna obsługa wszystko przekreśliła.

Maryna

Wyszystko dobre i smaczna

Radosław

Wczorajsze zamówienie to nieporozumienie. Nie było to moje pierwsze zamówienie i liczyłam, że jak do tej pory będzie w porządku.
Dostawca przywiózł zamówienie godzinę po wyznaczonym czasie dopiero po kilku moich telefonach do restauracji i jak podjechał pod blok to zadzwonił, że już jest jakby oczekując, że to ja zejdę odebrać zamówienie.
Dodatkowo we wczorajszej surówce z czerwonej kapusty znalazł się czarny włos...
Powyższe połączenie eliminuje zamówienia w przyszłości.

Alicja

Zamówienie półtorej godz po terminie, miało być przygotowane nowe a drugi raz odsmażone zostały te same potrawy, które dotarł przypone i przesiąknięte tłuszczem. Brak rabatu na kolejne zamówienie mimo zapewnień że go otrzymam.

Urszula

5/5 polecam

DANIEL

Wszystko ok

Magdalena

Bardzo dobre i jak dla mnie ogromne porcje
Dania hermetycznie zapakowane w dostawie dotarły ciepłe.

Jan

Bardzo dziękujemy :)
~ Zespół Kotlet Schabowy Wrocław

Smaczne i sycące porcje, szczególnie smakowały kotlety drobiowe. Ziemniaki - dobry gatunek. Z surówek, to najmniej przypadły mi do gustu ogórki kiszone w plastrach.

Katarzyna

Bardzo dziękujemy :)
~ Zespół Kotlet Schabowy Wrocław

Wszystko pyszne, ciepłe i dostawa na 15min przed czasem