Sprawdź, co mówią o nas na mieście

Jedzenie przesolone, dekolty to niestety głównie panierka. Dawniej jedzenie było dużo smaczniejsze i odawano większe porcje ziemniaków i surówek. Wczoraj mąż dopytywał czy specjalnie zamówiłam po pół porcji dodatków...

Urszula

Wszystko w Najlepszym porządku, schabowe palce lizać :)

Piotr

Bez uwag

Kornel

Jeżeli chodzi o jedzenie to nic wybitnego ale też nic strasznego. Niestety żenujący poziom obsługi dostawy - czas oczekiwania 2h … ok zaakceptowałem ale do tego godzinne opóźnienie (czyli łącznie juz mamy 3h oczekiwania na jedzenie), nieodbieranie telefonów przez obsługę (ewidentnie celowe) a na koniec sok pomarańczowy w ramach przeprosin - żenująco słabe

Sebastian

Very good!!!

WILSON

Ok

Mateusz

Jestem bardzo niezadowolona z usługi, zamówienie złożyłam o godzinie 17.00 a otrzymałam o godzinie 14 następnego dnia ponieważ moje zamówienie nie zostało zauważone. Zamówienie było opłacone i gdybym nie zadzwoniła , nikt by o mnie nie wspomniał. Uważam, że w takich sytuacjach można zaproponować klientowi coś w prezencie, ale niestety. Jedzenie było dobre, ale okropna obsługa wszystko przekreśliła.

Maryna

Wyszystko dobre i smaczna

Radosław

Wczorajsze zamówienie to nieporozumienie. Nie było to moje pierwsze zamówienie i liczyłam, że jak do tej pory będzie w porządku.
Dostawca przywiózł zamówienie godzinę po wyznaczonym czasie dopiero po kilku moich telefonach do restauracji i jak podjechał pod blok to zadzwonił, że już jest jakby oczekując, że to ja zejdę odebrać zamówienie.
Dodatkowo we wczorajszej surówce z czerwonej kapusty znalazł się czarny włos...
Powyższe połączenie eliminuje zamówienia w przyszłości.

Alicja

Zamówienie półtorej godz po terminie, miało być przygotowane nowe a drugi raz odsmażone zostały te same potrawy, które dotarł przypone i przesiąknięte tłuszczem. Brak rabatu na kolejne zamówienie mimo zapewnień że go otrzymam.

Urszula

5/5 polecam

DANIEL

Wszystko ok

Magdalena

Bardzo dobre i jak dla mnie ogromne porcje
Dania hermetycznie zapakowane w dostawie dotarły ciepłe.

Jan

Bardzo dziękujemy :)
~ Zespół Kotlet Schabowy Wrocław

Smaczne i sycące porcje, szczególnie smakowały kotlety drobiowe. Ziemniaki - dobry gatunek. Z surówek, to najmniej przypadły mi do gustu ogórki kiszone w plastrach.

Katarzyna

Bardzo dziękujemy :)
~ Zespół Kotlet Schabowy Wrocław

Wszystko pyszne, ciepłe i dostawa na 15min przed czasem